2024. április 17, szerda - Rudolf

Hírek | Sport

2012. Augusztus 08. 14:10, szerda |

London 2012 - A női kajaknégyes a célon túl is hajtott

Storcz Botond, a magyar kajak-kenu válogatott szövetségi kapitánya szerint mindhárom szerdai futamban volt esély az aranyéremre.

2012. Augusztus 08. 13:33, szerda |

Ingyenesen nézhető az MTVA HD és 3D adása

Ingyenesen nézhető a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) nagyfelbontású (HD) és 3D közvetítése az M3D csatornán az interneten - közölte szerdán az MTVA az MTI-vel.

2012. Augusztus 08. 11:48, szerda |

Aranyérmes a magyar női kajaknégyes

Aranyérmet nyert a Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Kovács Katalin, Fazekas Krisztina összeállítású kajaknégyes 500 méteren a londoni olimpia szerdai versenynapján.

2012. Augusztus 08. 11:36, szerda |

Aranyérmes a Dombi, Kökény kajakpáros

A Dombi Rudolf, Kökény Roland kajakpáros aranyérmet nyert 1000 méteren szerdán a londoni olimpián.

2012. Augusztus 08. 11:30, szerda |

London 2012 - Vajda Attila címvédőként hatodik lett

A címvédőként induló Vajda Attila lemaradt a dobogóról, s hatodik lett a kenu egyesek szerdai 1000 méteres döntőjében a londoni olimpián.

2012. Augusztus 07. 21:47, kedd |

London 2012 - Lőrincz Tamás ezüstérmes

Lőrincz Tamás ezüstérmet nyert kedden a kötöttfogású birkózók 66 kg-os súlycsoportjában a londoni olimpián.