2024. április 17, szerda - Rudolf

Hírek | Sport

2012. Július 28. 12:30, szombat |

London 2012 - Kis Gergő negyedik helyen döntős 400 m gyorson

Kis Gergő a negyedik helyen jutott az esti döntőbe 400 méter gyorson a londoni olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.

2012. Július 28. 12:26, szombat |

Magyar Nagydíj - Webber nyerte a harmadik szabadedzést

Mark Webber, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte meg a Forma-1-es Magyar Nagydíj harmadik szabadedzését szombaton, a Hungaroringen.

2012. Július 28. 11:50, szombat |

London 2012 - Cseh és Verrasztó is kiesett 400 m vegyesen

Cseh László és Verrasztó Dávid is kiesett 400 méter vegyesen a londoni olimpia úszóversenyeinek szombati nyitányán: előbbi kilencedik lett, azaz éppen lemaradt az esti döntőről, míg utóbbi a 22. helyen végzett.

2012. Július 28. 09:41, szombat |

Olimpia 2012 | Névtelen ifjak a megnyitó középpontjában

Helikopterről ledobott II. Erzsébet, Tűzszekerek-hősöket lökdöső Mr. Bean, röpködő Mary Poppins-fürtök. A sok szempontból formabontó olimpiai megnyitó egy furcsa lánggyújtási szertartással ért véget.

2012. Július 27. 19:33, péntek |

London 2012 - Magyar éremesélyek már szombaton - ELŐZETES

Már a londoni olimpia első hivatalos versenynapján, a szombati nyitányon éremért úszik Cseh László és Hosszú Katinka 400 m vegyesen.

2012. Július 27. 16:10, péntek |

Magyar Nagydíj - Hamilton a második szabadedzést is megnyerte

Lewis Hamilton, a McLaren brit pilótája a Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki második szabadedzését is megnyerte a Hungaroringen.

2012. Július 27. 15:33, péntek |

London 2012 - Hét magyar is favorit a William Hillnél

2012. Július 27. 14:16, péntek |

London 2012 - Dél-koreai világcsúcsok az íjász rangsorolón

Máris két világcsúcs megdőlt a londoni olimpián.

2012. Július 27. 12:06, péntek |

London 2012 - A Temzén utazik a láng

Hetvennapos, csaknem 13 ezer kilométeres nagy-britanniai körútjának utolsó szakaszát a Temzén kezdte meg a hivatalosan péntek este megnyíló londoni olimpiai játékok lángja.