Hírek

2015. December 03. 08:58, csütörtök | Helyi sport
Forrás: teol.hu, fotó: Vámosi Ferenc

A Tamási csapata zárja az élen az őszt

A Tamási csapata nyert a Balatonboglár ellen, amivel megszerezte az őszi elsőséget az NB II-es bajnokság Délnyugati csoportjában.

Tam-Bau Tamási KC–Balatonboglári SC 34–21 (19–13). Tamási, 100 néző. V: Antal Á., Antalné. Tamási: János F. – Gulyás 2, SZABÓ D. 12 (4), LANCZKI 9, SÁKOVICS K. 1, Kersák 5, Salamon Cs. 2. Cserék: Horváth V. (kapus), SÁKOVICS B., Simon-Horváth 1, Tóth B. 2. Vezetőedző: Varga László.
Hétméteresek: 4/4, ill. 6/5.
Kiállítások: 6, ill. 2 perc.

Az első félidő közepén egy 8–1-es rohanással ellépett ellenfelétől a Tamási, amivel gyakorlatilag el is döntötte a találkozó sorsát. A második játékrészben a sportszerű mérkőzésen fokozatosan növelte előnyét a hazai együttes, végül magabiztos győzelmet aratva. Ez egyben azt is jelenti, hogy az utolsó forduló eredményeitől függetlenül őszi bajnokként zárnak.
Varga László: – Nagy alázattal játszottunk az egész mérkőzésen. Készülünk a Csurgó elleni rangadóra.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 30. 13:40, kedd | Bulvár

Több millió forintos arany ékszerekre is lehet licitálni a NAV oldalán

Több millió forintos arany ékszerekre is lehet licitálni a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) oldalán.

2024. Április 30. 13:39, kedd | Életmód

Megkezdődött a MOHU textilgyűjtőkonténer-telepítési programja

Megkezdődött a MOHU Mol Hulladékgazdálkodási Zrt. textilgyűjtőkonténer-telepítési programja - közölte a cég kedden az MTI-vel.

2024. Április 30. 13:38, kedd | Életmód

AM: a méhészet az agrárium egyik legfontosabb ágazata

2024. Április 30. 13:36, kedd | Belföld

1,7 százalékkal nőtt a GDP

A bruttó hazai termék (GDP), a gazdaság teljesítménye 2024 első negyedévében 1,7 százalékkal haladta meg az előző év azonos időszakit - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) kedden első becslése alapján.