Hírek
2022. December 22. 11:41, csütörtök |
Sport
Forrás: mti
Aissa Laidouni az Év labdarúgója Tunéziában
A Ferencvárosban légióskodó Aissa Laidounit választották hazájában, Tunéziában az Év Labdarúgójának - a helyi hírügynökség által szervezett szavazáson.
A fradi.hu híre szerint a 26 éves középpályás magabiztos előnnyel végzett az élen 434 ponttal. A második helyen Ellyes Skíri (1. FC Köln, 379 pont) végzett, míg a harmadik Mohamed Ali ben-Romdan (Esperance, 290) lett.
Laidouni idén bajnoki címet és Magyar Kupát nyert a Ferencvárossal, s bejutott az Európa-liga nyolcaddöntőjébe. Hazája válogatottjával ott volt - egyedüliként az OTP Bank Ligából - a katari világbajnokságon, amelyen remek teljesítményt nyújtott, bár társaival együtt már a csoportkör után búcsúzott.
Fotó: Fradi.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:44, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaiék kiütéses sikerrel jutottak nyolcaddöntőbe
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.
2026. Január 28. 07:33, szerda | Sport
Férfi kézilabda Eb - Chema Rodríguez elégedett a döntetlennel
Chema Rodríguez szövetségi kapitány elégedetten értékelt, miután a magyar férfi kézilabda-válogatott 32-32-es döntetlent játszott a társházigazda Svédországgal az Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, kedden.

