Hírek
2018. November 09. 07:42, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu
Alvázba rejtett 13 kiló marihuánát
Tizenhárom kiló marihuánát találtak a pénzügyőrök egy német autóban elrejtve Röszkén - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénteken az MTI-t.
Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóság sajtóreferense közölte, a belépésre jelentkező koszovói férfi járművét ellenőrző pénzügyőröknek az autó rögzítő csavarjain szerelés nyomai tűntek föl, ezért a kocsit tételes vizsgálatra félreállították.
Az átvizsgálás során a bal és jobb küszöböt fedő gyári lemez alól, a hátsó lökhárítóból, valamint az alvázon házilag kialakított rejtekhelyről 23 csomag, több mint 13 kilogramm növényi törmelék - a gyorsteszt szerint marihuána - került elő - tudatta az alezredes.
A pénzügyőrök a mintegy 27 millió forint fekete piaci értékű kábítószergyanús anyagot, valamint a sofőrt átadták a rendőrségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld
Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj
2026. Március 15. 08:07, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás: a magyar tudomány és kultúra képviselői összefognak minket
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.
2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson
A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.

