Hírek
2021. Március 22. 08:55, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Az uniós források felhasználásáról tart vitát a parlament
Az Országgyűlés hétfőn a 2021-27. között járó európai uniós források felhasználásáról tart politikai vitát az ellenzék kezdeményezésére.
A Ház előző héten kezdődött ülésének zárónapja délelőtt 11 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, amit másfél órában kérdések, majd további hatvan percben azonnali kérdések követnek.
Ezt követően a harmadik és egyben utolsó napirendi pontban kezdődik vita az aktuális brüsszeli források felhasználásáról, amit az LMP, a Jobbik, az MSZP, a DK és a Párbeszéd képviselői közösen kezdeményeztek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.
2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot
2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.
2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás
Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk

