Városlista
2026. március 15, vasárnap - Kristóf

Hírek

2012. Július 30. 16:58, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Baleset miatt teljes útzár van az M7-es főváros felé vezető oldalán Balatonszárszónál - órákig tart a műszaki mentés

Baleset miatt teljes útzár van az M7-es főváros felé vezető oldalán Balatonszárszónál - órákig tart a műszaki mentés

Egy fát szállító román kamion balesete miatt teljes útzár van az M7-es autópálya főváros felé vezető oldalán Balatonszárszó és Balatonőszöd között; a műszaki mentés órákat vesz igénybe, a járműveket a 7-es útra terelik - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.

Méhes Dóra tájékoztatása szerint a 16 óra körül történt balesetnek nincs sérültje, de az oldalára borult jármű szinte az egész pályatestet elfoglalja. A fűrészelt faáru leszóródott az útra.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a forgalmat Balatonőszödnél leterelik az autópályáról, és Balatonszárszónál lehet rá visszatérni.
Mivel a felborult jármű vezetőfülkéje a két pályatestet elválasztó szalagkorlátra dőlt, ezért az adott pályaszakaszon a Nagykanizsa irányába haladók nem használhatják a belső sávot, csak a külső és a leállósávon tudnak haladni.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld

Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj

2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld

Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban

Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.

2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson

A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.