Hírek
2017. Június 17. 09:20, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálra késelte férjét egy 66 éves nő
Őrizetbe vették a rendőrök a 66 éves V. Józsefnét, akit gyanúsítottként hallgattak ki a fővárosban péntek délután mellkason szúrt, majd a helyszínen életét vesztő 65 éves V. József meggyilkolásával összefüggésben
- közölte a rendőrség honlapján a Budapesti Rendőr-főkapitányság. Az életvédelmi nyomozók a nőt a kihallgatását követően őrizetbe vették, és kezdeményezik előzetes letartóztatását - közölte késő este a police.hu.
A gyilkosság egy XVI. kerületi Zrínyi utcai lakásban történt, a cinkotai nő előzetes szóváltást követően egy késszúrással ölte meg a férjét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
2026. Július 28. 18:00, kedd | Belföld
Honvéd Vezérkar főnöke: a Magyar Honvédség tartalékos katonái bizonyították felkészültségüket
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.

