Hírek
2013. Május 25. 11:49, szombat | Helyi
Helyére került a Trianon emlékmű
A június 4-én felavatásra kerülő emlékművet ma délelőtt rakták végleges helyére
Az adományozás lehetővé tette, hogy az I. világháborús emlékművet és a közelében lévő padokat is felújítsák, így igazán szép környezetben rakták végleges helyére ma a Tamási Trianon elmékművet. Az ünnepélyes felavatására június 4-én, kedden 10 órakor kerül sor. A szervezők tisztelettel meghívják erre az alkalomra a város minden lakosát, az adományozóknak külön meghívóval is kedveskednek. Eső esetén az ünnepséget a Művelődési Központban tartják meg. Az ünnepi műsor megtekintése után az érdeklődők ellátogathatnak a város Helytörténeti Gyűjteményébe, ahol külön az erre az alkalomra szerveznek kiállítást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 28. 13:26, szerda | Helyi
Elmaradt hulladékszállítás Tamásiban, pótolni fogják
01.28-án kapacitáshiány miatt a szelektív hulladék gyűjtése elmaradt. (Fornád is) A pótlásra szombaton 01.31-én kerül sor. A kellemetlenségért elnézést kérünk.: Alisca Terra Nonprofit Kft.
2026. Január 27. 21:26, kedd | Helyi
A tamási szakképző iskolában minden tizedik, tizenegyedik évfolyamon tanuló fiatal duális képzésben vesz részt
Minden fiatalnak szeretnénk szakmát adni és a hátrányos helyzetű térségekben a felzárkóztatást segíteni - mondta a kulturális és innovációs miniszter Tamásiban.
2026. Január 17. 13:16, szombat | Helyi
Ha felismeri a képen látható lányt, hívja a Tamási Rendőrkapitányságot!
A Tamási Rendőrkapitányság a 17050-157/367-9/2025. körözési számon eljárást folytat Kovács Kata Ingrid eltűnése kapcsán.
2026. Január 14. 08:15, szerda | Helyi
Életfogytig tartó fegyházbüntetést kapott a férfi, aki leszúrta élettársát Tamásiban
Előre kitervelten, aljas indokból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés miatt életfogytig tartó fegyházbüntetést szabott ki a Pécsi Ítélőtábla keddi jogerős határozatában

