Hírek
2014. December 08. 10:06, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Kamionok karamboloztak az M1-es autópályán Bábolnánál
Az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán a bábolnai csomópontnál egy kamion személyautóval ütközött, majd átszakította a szalagkorlátot és a Győr felé vezető oldalon összeütközött egy kamionnal - tájékoztatta a megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-t.
Stolczenberger Klára elmondta, hogy az egyik teherautó felborult és rakománya az úttestre szóródott, emiatt ott torlódásra kell számítani.
A szóvivő hozzátette, a Pest felé haladó oldalon egy tartálykocsi borult fel, mely üzemanyag-adalékot szállított, ezt a helyszínen átfejtik. A Győr felé haladó kamion élelmiszerből álló rakománya az úttestre szóródott. A balesetben személyi sérülés nem történt.
A rendőrség tájékoztatása szerint a műszaki mentés idejére lezárták az autópálya érintett szakaszát. A Győr felé tartókat Komáromnál az 1-es útra terelik, a Budapest felé közlekedőknek Bábolnánál kell elhagyniuk a sztrádát. Ők szintén az 1-es úton haladhatnak a főváros felé.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.

