Hírek
2017. Június 02. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Melegrekorddal kezdődött a nyár
Már a meteorológiai nyár első óráiban melegrekord született - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön a Facebook-oldalán.
Budapesti melegrekorddal kezdődött a nyár, csütörtök hajnalban megdőlt a minimum hőmérséklet fővárosi rekordja.
Korábban ezen a napon 20,9 Celsius-fok volt a fővárosi hajnali melegrekord, amelyet Istvánmezőn 1944-ben mértek. Ennél is melegebb volt most Lágymányoson, ahol csupán 21,3 Celsius-fokig süllyedt a hőmérséklet hajnalra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 13. 07:09, szombat | Belföld
NAV: év végéig érdemes a kisvállalati adót választani
Jövőre még több cég választhatja a kisvállalati adót (kiva), ugyanis megduplázódik a belépési határ.
2025. December 13. 07:08, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: teljessé vált a magyar harckocsiflotta
A 44. Leopard harckocsi megérkezésével teljessé vált a magyar harckocsiflotta - mondta a honvédelmi miniszter a Magyar Honvédség Klapka György 1. Páncélosdandár laktanyájában Tatán pénteken.
2025. December 12. 07:42, péntek | Belföld
A hétvégén is enyhe, de borult idő várható
A hétvégén is folytatódik az enyhe, de jellemzően borult, párás, olykor tartósan ködös idő, helyenként szitálás is előfordulhat.
2025. December 12. 07:30, péntek | Belföld
Erkölcsi iránytű, tiszta gondolkodás és állhatatos szív - jellemezte Vitályos Eszter a közmédiát
Átadták a közmédia legrangosabb szakmai díjait.

