Hírek
2017. Január 09. 08:10, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Nagyrészt szárazak az ország útjai
A gyorsforgalmú utak burkolata nagyrészt száraz, az M1-es autópálya bicskei, komáromi, illetve az M7-es autópálya eszteregnyei szakaszán sónedves - közölte az Útinform hétfő reggel a honlapján.
A főutak általában szárazak, de a Dunántúlon Fertőszentmiklós és Csorna közelében, a Bakonyban, a Balaton-felvidéken, Vas és Zala megyében, valamint Szeged térségében sónedvesek, Körmend és Sárvár tájékán havasak, latyakosak. A mellékutakon többnyire száraz a burkolat, de Vas és Zala megyében, a Bakonyban és Balassagyarmat közelében hó- és jégbordásak, letaposott havasak.
A látási viszonyok mindenütt jók, Körmend térségében párás a levegő.
Általában gyenge a légmozgás, vagy szélcsend van. A Dunántúl nyugati részén, valamint az északkeleti megyékben helyenként közepes erősségű szél fúj. Az M7-es autópálya fonyódi szakaszán és Tapolca térségében erős széllökésekre kell számítani - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.

