Hírek
2013. Június 21. 11:09, péntek |
Helyi sport
Forrás: takisz.hu
Országos bajnok lett tamási csapata
A küzdelmek két helyszínen, a miskolci Rendészeti Szakközépiskolában és a Miskolc Városi Szabadidőközpontban zajlottak három napon át
2013. június 19-én a III. korcsoportos Kézilabda Diákolimpia Országos Döntője is véget ért Miskolcon. Három nap küzdelem után országos bajnok lett tamási csapata!
Az ország legjobb nyolc csapata közül két négyes csoportban folytak a küzdelmek. A tamásiak a csoportjukban magabiztosan nyertek, 3 győzelemmel, 79:35-ös gólkülönbséggel. A csoportkör után a döntőbe kerülésért a Győri Marcalvárosi Iskolával találkoztak, ezt a meccset 12:7-es félidő után 26:15 re nyerték meg.
A másik ágon Tápiószele jutott be a döntőbe, akiket a 13:5-ös félidő után 26:19 re sikerült legyőzni, ezzel az eredménnyel a tamási lányok megszerezték a bajnoki címet.
Az eredményhirdetésen tiszteletét tette Vetési Iván, a Magyar Kézilabda Szövetség elnöke, Papp Zsolt, Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzatának osztályvezetője, Egri István, a Miskolc Városi Szabadidőközpont igazgatója, valamint Solymosi Tamás, a Versenybizottság elnöke. A lány és a fiú aranyérmes csapatok Vetési Iván elnök úrtól átvehettek egy-egy női, illetve férfi felnőtt kézilabda válogatott által dedikált kézilabdát.
A mérkőzésekről részletes eredményeket ide kattintva érhetnek el.
Gratulálunk, szép volt lányok!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 11:00, szerda | Életmód
Nagyjából tizenöt szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán a folyó alacsony vízállása miatt
Nagyjából 15 szállodahajó várakozik a Duna magyarországi szakaszán, a teherhajók többsége is áll az alacsony vízállás miatt - közölte a Közlekedési és Beruházási Minisztérium az MTI érdeklődésére kedden.
2026. Július 29. 07:32, szerda | Életmód
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos csütörtöktől keddig
Harmadfokú hőségriasztást rendelt el csütörtökön 0 órától kedd 24 óráig az ország területére az országos tisztifőorvos a HungaroMet Nonprofit Zrt. legfrissebb előrejelzése alapján.
