Hírek
2012. Május 17. 14:23, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Szép summát ért Madonna pikáns fotója
24 ezer dollárt adott egy gyűjtő egyetlen Madonna-fényképért.
Közel 24 ezer dollárt, azaz több mint 5,5 millió forintot fizetett egy névtelen gyűjtő Madonna egyetlen fekete-fehér aktfotójáért egy New York-i árverésen. A fénykép ezzel háromszor annyi pénzt hozott az eladónak, mint amennyi vártak tőle, az előzetes becslések ugyanis 8000 dolláros vételárról szóltak.
A körülbelül 55x50 centiméteres fotó 1990-ben készült, az énekesnő szőke hajjal és sötét szemfestékkel, cigarettával a kezében látható rajta, testét pedig csak néhány helyen takarja egy lepedő. "Madonna akkoriban a harmincas évei elején járt, és több fotósnak is pózolt meztelenül - mondta el Judith Eurich, a Bonhams aukciósház munkatársa. - Remek formában volt, fantasztikus a teste a képen, a cigarettától pedig még szexibb. Egyszerűen lenyűgöző a fotó, amely egyébként nem is csak simán fekete-fehér, hanem ezüstös árnyalatokban is játszik."
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár
A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.

