Hírek
2015. Augusztus 13. 07:08, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Sziget - Megvan a fesztivál hétmilliomodik látogatója
Csepelről érkezett Boday Eszter a Sziget fesztivál történetének hétmilliomodik látogatója. Gerendai Károly főszervező szerdán a jegypénztáraknál egy Sziget-örökbérletet adott át neki.
A 28 éves hölgy, az Országos Kardiológiai Intézet műszaki ügyintézője elmondta: 2005 után idén most másodszor jött ki a Szigetre. "A Torontóban élő mostohahúgom miatt érkeztem, ő már bent van a Szigeten. Minél több koncertet meg akarok nézni".
"A Sziget történetében az idei fesztiválra, a 23. rendezvényre a legnagyobb az érdeklődés" - mondta korábban Gerendai Károly. Az eddigi csúcs a tavalyi volt, akkor 415 ezren látogattak ki a Szigetre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
2026. Július 28. 18:00, kedd | Belföld
Honvéd Vezérkar főnöke: a Magyar Honvédség tartalékos katonái bizonyították felkészültségüket
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.

