Hírek

2014. Július 21. 15:00, hétfő | Helyi sport
Forrás: Koppány SE

Tamási sikerek a X. Nemzetközi Ireg Kupán

Június 21-én, tizedik alkalommal rendezték meg az iregszemcsei súlyemelő versenyt, ahol a Magyarországon edzőtáborozó és a világelithez tartozó Vietnámi válogatott is szerepelt

A csapatversenyen 11 csapat küzdött a helyezésekért, a tamási súlyemelők egy hetes edzőtáborban készültek a versenyre. A vietnámi válogatott csapata kiemelkedett a mezőnyből, bemutatva ezzel, hogy hol tart jelenleg a világ súlyemelése. A dobogós helyezésekért az iregi és a tamási csapatok voltak esélyesek, végül a korosztályos válogatottakkal felálló tamási csapat 5,5 ponttal maradt le az ezüstéremről és a harmadik helyen végzett. Az egyéni versenyben kimagaslott Orsós Richárd és Orsós István, akik megnyerték a serdülő és a junior korcsoportok versenyét.

Az ötös lottó nyerőszámai

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

2024. Április 28. 09:02, vasárnap | Sport

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó

A Diósgyőr gól nélküli döntetlent játszott a vendég Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati játéknapján.

2024. Április 28. 08:59, vasárnap | Külföld

Épületek tucatjai semmisültek meg a tornádókban az Egyesült Államok középső részén

Többen megsérültek és lakóépületek tucatjai semmisültek meg az Egyesült Államok középső részén tomboló tornádókban - derült ki a helyi idő szerint szombat reggeli összegzésekből.

2024. Április 28. 08:58, vasárnap | Sport

Női kézilabda BL - Egygólos hátrányban a Ferencváros a negyeddöntőben

A legutóbb ezüstérmes Ferencváros házigazdaként 26-25-re kikapott az elmúlt kiírásban negyedik helyezett dán Esbjergtől a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, szombaton.