Hírek
2018. Május 31. 07:49, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Tűz ütött ki egy hévízi szállodában, egy ember megsérült
Több mint háromszáz embernek kellett elhagynia csütörtökre virradó éjjel egy hévízi szállodát, ahol tűz ütött ki, a dolgozók egyike pedig megsérült - közölte honlapján a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A tűz a Kossuth utcai szálloda elektromos elosztó helyiségében keletkezett. A szállodát 341 vendégnek kellett ideiglenesen elhagynia.
A helyszínre riasztott keszthelyi hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt a tüzet az ott dolgozóknak sikerült eloltania, közülük egy ember azonban megsérült, őt a mentők látták el.
Miután a tűzoltók átszellőztették és átvizsgálták az épületet, a vendégek visszatérhettek a szállodába - közölte a katasztrófavédelem.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
2026. Július 28. 18:00, kedd | Belföld
Honvéd Vezérkar főnöke: a Magyar Honvédség tartalékos katonái bizonyították felkészültségüket
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.

