Hírek

2016. Január 18. 13:00, hétfő | Helyi sport
Forrás: kosarlabda-live.hu

Újra pályán a Dámocskák

Az elmúlt hétvégén rendezték meg a kosárlabda gyermek bajnokság 4. fordulóját, melyben a Tamási Dámocskák csapata Komlóra látogatott.

Az együttesre két mérkőzés várt melyeken az előzetes eredmények alapján jogos elvárás volt a győzelmek megszerzése.
Az első találkozón a kaposvári Mágusok egyesülete volt az ellenfél akik a forduló első mérkőzésén magabiztosan verték a Komló Sport KK csapatát. A tamásiaknak kedvezett, hogy az ellenfél talán fáradtabban állhatott ki a mérkőzésre, de fizikai és magassági fölényük így is volt a tolnaiakkal szemben. A Dámocskák két szoros félidőt követően izgalmas végjáték után 54-48 arányban bizonyultak jobbnak a kaposváriakkal szemben.
A második mérkőzésükön a láthatóan technikailag és fizikailag is gyengébb Komló csapata ellen az első negyedben még nehezebben sikerült lendületbe jönni, de a második félidőre már egyértelműen kimutatkozott a két csapat közötti különbség. A végére már csak az eredmény lett a kérdés ami végül 54-32 arányban alakult ki. A két megszerzett győzelemmel már vidám hangulatban és a jutalom popcorn-t majszolva utaztak haza a Tamásiak, hogy tovább folytatva a munkát készüljenek a következő fordulóra. Mindkét mérkőzésen kiemelkedő teljesítményt nyújtott Gácsi Szilárd és Ribányi Márton, valamint a jók közé sorolható Tóth Évi, Vati Gabriella, Ribányi Lőrinc és Kovács Benedek - számolt be Madarász András, edző.

Hajrá Dámocskák!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 12. 09:01, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Eisenkrammer: ilyen sportélményben még nem volt részem magyar körversenyen

Eisenkrammer Károly számára élete legkülönlegesebb sportélményét nyújtja eddig a Tour de Hongrie országúti körverseny.

2024. Május 12. 08:59, vasárnap | Életmód

Kálid Artúr kapta a Szabadtéri Színházak Szövetségének díját

A Szabadtéri Színházak Szövetsége Kálid Artúr színművésznek ítélte oda idén a Gedeon József Amfiteátrum-díjat:

2024. Május 12. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.