Hírek
2018. Március 20. 09:20, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Virágboltokat tarolt le egy kukásautó a fővárosban, hárman megsérültek
Virágboltokat tarolt le egy kukásautó Újpesten, a Megyeri temetőnél kedd reggel, a balesetben hárman megsérültek - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Kisdi Máté közölte, hogy a baleset a Megyeri út és a Bezerédi utca kereszteződésénél történt. A kukásautó mintegy 50 négyzetméternyi területen két virágüzletet rombolt le.
A balesetben egy boltos, valamint a kukásautó vezetője és utasa sérült meg.
A tűzoltók levontatták a járművet a romokról, és megkezdték az autóba rekedt két ember kiszabadítását.
A műszaki mentés idejére a Megyeri utat teljes szélességében lezárták - közölte Kisdi Máté.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
2026. Július 28. 18:00, kedd | Belföld
Honvéd Vezérkar főnöke: a Magyar Honvédség tartalékos katonái bizonyították felkészültségüket
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.

