Fekete László - újra csúcson!

Fekete László Magyarország örökös Toldi Miklósa hosszú hónapok óta egy komoly, ismeretlen problémával küszködött, mely negatív hatással volt fizikális erejére is. Most egy szernek köszönhetően újra csúcsra került.

2012. Május 30. 14:21, szerda | Sport

Magyar résztvevőkkel rajtol a Selyemút-rali

Szalay Balázs és navigátora, Bunkoczi László rajthoz áll a július 7. és 13. között Oroszországban, immár negyedik alkalommal sorra kerülő Selyemút-ralin.

2012. Május 29. 14:19, kedd | Sport

Kovács Nikolett dobogóra állhatott Katarban

Kovács Nikolett egy-egy harmadik és negyedik hellyel zárta a QMMF katari nemzetközi gyorsasági motoros bajnokság hétvégi, utolsó fordulóját.

2012. Május 25. 07:17, péntek | Sport

Zsanett arannyal kezdett

Az Uniqa Team Újbuda csapatával országos bajnoki címet szerzett a klub versenyében a triatlonos Horváth Zsanett.

2012. Május 24. 14:17, csütörtök | Sport

Közülük kerül ki a 2020-as olimpia házigazdája

Tokió, Madrid és Isztambul maradt versenyben, azaz ötről háromra csökkent azon városok száma, amelyek megrendezhetik a 2020-as nyári olimpiát.

2012. Május 22. 07:17, kedd | Sport

Ob-pontokért harcoltak a Budajenő Kempo Kupa résztvevői

Több mint százan indultak a Budajenőn rendezett kempo kupán, mely az országos bajnokság pontgyüjtő fordulója volt. A versenyen valamennyi korosztály képviseltette magát.

2012. Május 21. 14:21, hétfő | Sport

Michelisz a 9. és az 5. helyen végzett Ausztriában

Mindkét versenyen pontot szerzett Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság ausztriai állomásán, előbb a 9., majd az 5. helyen végzett.

2012. Május 21. 07:19, hétfő | Sport

Lorenzo lett a befutó Le Mans-ban

Pályafutása negyvenedik világbajnoki futamgyőzelmét aratta Jorge Lorenzo a gyorsaságimotoros vb-sorozat vasárnapi versenyén, Le Mans-ban.

2012. Május 18. 14:23, péntek | Bulvár

A jóslat szerint Szirota Jennifer viszi haza a milliókat

Szirota Jennifert nemcsak gyönyörű hanggal áldotta meg az ég, hanem más, különleges képességgel is.

2012. Május 18. 14:17, péntek | Sport

Tele lesz nőkkel a Margitsziget

Vasárnap 17. alkalommal rendezi meg a Budapest Sportiroda (BSI) a Coca-Cola Testébresztő Női Futógálát.

2012. Május 18. 07:19, péntek | Sport

Kick-box Világkupát rendeznek Szegeden

Hetedszer nyerte el a kick-box Világkupa (Vk) rendezési jogát Szeged; a hétvégi megmérettetésre három kontinens – Európa, Afrika, Ázsia – várhatóan 25 országának 800 versenyzője érkezik.

2012. Május 15. 14:19, kedd | Sport

Az év egyik legfontosabb erőfelmérője következik

Négy számban – férfi K-1 1000, K-2 200, C-1 200 és C-2 1000 méteren – indul magyar egység a szerdán és csütörtökön Poznańban sorra kerülő olimpiai pótkvalifikációs kajak–kenu versenyen.