Hírek
2021. December 03. 10:15, péntek |
Helyi
Forrás: TEOL
Családbarát vállalat címet nyert el a Tamási-Hús
Átadták „Az Év Családbarát Vállalata” díjakat az elmúlt pénteken a Három Királyfi, Három Királylány Alapítvány szervezésében Budapesten.
A díjkiosztó gálán Novák Katalin családokért felelős tárca nélküli miniszter, a gála fővédnöke elmondta, hogy a családbarát mentalitás az élet különböző területére kiterjed, köztük a vállalati szférára, a munkahelyekre. A családbarát gondolkodásnak a kisgyermeket nevelők mellett az idősebbek élethelyzetére is ki kell terjednie. Az idén három vállalat nyerte el a fődíjat. A kisvállalati kategória fődíjasa a Devmads Kft. lett. A középvállalati kategória a VEMÉV-SZER Építő- és Szerelőipari Kft. érdemelte ki a díjat, a nagyvállalati kategóriában pedig a Praktiker Kft. A gálán a fődíjak mellett kiosztottak harminchat Családbarát Vállalat címet is, amelyet megkapott a Tamási-Hús Húsipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 08. 11:11, hétfő | Helyi
Eltűnt Puskás Barnabás, keresik a tamási rendőrök
A Tamási Rendőrkapitányság a 17050-157/154/2026. kör. számon körözési számon eljárást folytat Puskás Barnabás eltűnése kapcsán.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.

