Hírek
2021. Szeptember 06. 17:42, hétfő | Helyi
Építőipari vállalkozásokat ellenőriz a héten a NAV
Tamásiban szeptember 9-én, csütörtökön kell ellenőrzésekre számítani.
A NAV Tolna Megyei Adó- és Vámigazgatóságának munkatársai szeptember 6. és 10. között az építkezéseket és építőipari vállalkozásokat ellenőrzik. A revizorok vizsgálják a nyugta- és számlaadást, az online pénztárgép használatát, a foglalkoztatás szabályszerűségét és az árukészletek eredetét – tájékoztatott Mózsik Szilvia, az adóhatóság megyei sajtószóvivője. Az ellenőrzések várható helyszínei:
szeptember 6. Bátaszék
szeptember 7. Paks
szeptember 8. Dombóvár
szeptember 9. Tamási
szeptember 10. Őcsény, Decs
A közzétett adatok nem zárják ki azt, hogy máshol is lehetnek NAV ellenőrzések.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 28. 13:26, szerda | Helyi
Elmaradt hulladékszállítás Tamásiban, pótolni fogják
01.28-án kapacitáshiány miatt a szelektív hulladék gyűjtése elmaradt. (Fornád is) A pótlásra szombaton 01.31-én kerül sor. A kellemetlenségért elnézést kérünk.: Alisca Terra Nonprofit Kft.
2026. Január 27. 21:26, kedd | Helyi
A tamási szakképző iskolában minden tizedik, tizenegyedik évfolyamon tanuló fiatal duális képzésben vesz részt
Minden fiatalnak szeretnénk szakmát adni és a hátrányos helyzetű térségekben a felzárkóztatást segíteni - mondta a kulturális és innovációs miniszter Tamásiban.
2026. Január 17. 13:16, szombat | Helyi
Ha felismeri a képen látható lányt, hívja a Tamási Rendőrkapitányságot!
A Tamási Rendőrkapitányság a 17050-157/367-9/2025. körözési számon eljárást folytat Kovács Kata Ingrid eltűnése kapcsán.
2026. Január 14. 08:15, szerda | Helyi
Életfogytig tartó fegyházbüntetést kapott a férfi, aki leszúrta élettársát Tamásiban
Előre kitervelten, aljas indokból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés miatt életfogytig tartó fegyházbüntetést szabott ki a Pécsi Ítélőtábla keddi jogerős határozatában
