Hírek
2018. Május 08. 11:55, kedd |
Helyi
Forrás: Fotó: Prokai Zoltánné
Gulyás Félix újra a dobogó legmagasabb fokán
A lengyelországi siker után a karate sportot művelő iskolások legrangosabb éves versenyén is első lett a tamási fiú.
A karate sportot művelő iskolások legrangosabb éves versenyére Jászberényben került sor. A Diákolimpia országos döntőjében az Ippon Shobu irányzatot képviselő 41 egyesületből 490 nevezés érkezett, akik között hét dombóváron edző fiatal is jelen lehetett, köztük a tamási Gulyás Félix is.
- A rendkívül magas színvonalú, egyenes kieséses rendszerű, súlycsoportok nélküli megmérettetésen csapatunk az elvártnál is jobban teljesített, melyet a megszerzett 3 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzérem mellett elért több jó helyezés is bizonyít - értékelt Szabó Csaba edző.
Részletes eredmények:
Gulyás Félix 9 éves 1. hely formagyakorlat 1. hely küzdelem Tamási III/c
Lakatos Lukács 11 éves 2. hely formagyakorlat 1. hely küzdelem Illyés V/n
Vercz Krisztián 14 éves 9. hely formagyakorlat 3. hely küzdelem Belvárosi VIII/b
Kovács Adriána 12 éves 5. hely formagyakorlat 5. hely küzdelem Illyés VI/n
Szabó Dorottya 13 éves 5. hely formagyakorlat 9. hely küzdelem József A. VII/d
Tóth Dominik 13 éves 9. hely formagyakorlat 9. hely küzdelem Illyés VII/n
Lengyel Dorka 15 éves 9. hely formagyakorlat 5. hely küzdelem Illyés IX/n
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 14:30, csütörtök | Helyi
Karácsonyi varázslat a dombóvári BestByte-ban – készülj a meglepikre!
Tedd felejthetetlenné az idei karácsonyt – brutális BestByte akciók indulnak Dombóváron december 5-től!
2025. December 03. 08:00, szerda | Helyi
Tervezett áramszünet lesz Tamási egyes részein
Hálózati karbantartás miatt 2025.12.11-én 8-16 óráig az alábbi helyeken fordulhat elő áramszünet Tamásiban
2025. November 24. 09:40, hétfő | Helyi
Tamási Város Jegyzője Deák Ferenc-díjban részesült
Gulyásné dr. Könye Katalin, Tamási város jegyzője a jogászi hivatás példaszerű és elhivatott gyakorlásának elismeréseként a Deák Ferenc-díj kitüntető jelvényt és plakettet vehette át.
2025. November 21. 08:00, péntek | Helyi
A rendőrök képezték a helyi polgárőröket Tamásiban
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság képzést szervezett a Tolna Vármegyei Polgárőr Szervezetek Szövetsége (TVPSZSZ) felkérése alapján a vármegyében dolgozó polgárőröknek.

