Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2021. Október 05. 16:45, kedd | Helyi

Jövedéki termékeket árusítókat ellenőrzik a NAV revizorai

Jövedéki termékeket árusítókat ellenőrzik a NAV revizorai

Tamásiban csütörtökön kell ellenőrzésekre számítani.

A NAV Tolna Megyei Adó- és Vámigazgatóságának munkatársai október 4. és 8. között a jövedéki termékeket árusítókat ellenőrzik. A revizorok vizsgálják a nyugta- és számlaadást, az online pénztárgép használatát, a foglalkoztatás szabályszerűségét, a jövedéki szabályok betartását és az árukészletek eredetét – tájékoztatott a NAV Tolna Megyei Adó- és Vámigazgatósága.

Az ellenőrzések várható helyszínei:
Október 4., hétfő: Zomba, Tevel
Október 5., kedd: Kakasd, Bonyhád
Október 6., szerda: Simontornya, Pincehely
Október 7., csütörtök: Tamási
Október 8., péntek: Paks

A közzétett adatok nem zárják ki ugyanakkor, hogy máshol is lehetnek NAV ellenőrzések.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 28. 13:26, szerda | Helyi

Elmaradt hulladékszállítás Tamásiban, pótolni fogják

01.28-án kapacitáshiány miatt a szelektív hulladék gyűjtése elmaradt. (Fornád is) A pótlásra szombaton 01.31-én kerül sor. A kellemetlenségért elnézést kérünk.: Alisca Terra Nonprofit Kft.

2026. Január 27. 21:26, kedd | Helyi

A tamási szakképző iskolában minden tizedik, tizenegyedik évfolyamon tanuló fiatal duális képzésben vesz részt

Minden fiatalnak szeretnénk szakmát adni és a hátrányos helyzetű térségekben a felzárkóztatást segíteni - mondta a kulturális és innovációs miniszter Tamásiban.

2026. Január 17. 13:16, szombat | Helyi

Ha felismeri a képen látható lányt, hívja a Tamási Rendőrkapitányságot!

A Tamási Rendőrkapitányság a 17050-157/367-9/2025. körözési számon eljárást folytat Kovács Kata Ingrid eltűnése kapcsán.

2026. Január 14. 08:15, szerda | Helyi

Életfogytig tartó fegyházbüntetést kapott a férfi, aki leszúrta élettársát Tamásiban

Előre kitervelten, aljas indokból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés miatt életfogytig tartó fegyházbüntetést szabott ki a Pécsi Ítélőtábla keddi jogerős határozatában