Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2019. Március 06. 09:37, szerda | Helyi

Nőnapi ellenőrzések zajlanak a héten Tolna megyében

Nőnapi ellenőrzések zajlanak a héten Tolna megyében

A NAV Tolna Megyei Adó- és Vámigazgatóságának munkatársai március 4. és 8-a között kiemelten ellenőrzik a virág- és ajándékárusokat.

A revizorok közterületeken és üzletekben is vizsgálják a nyugta- és számlaadást, valamint az online pénztárgép használatához kapcsolódó egyéb kötelezettségek (pl. éves felülvizsgálat, nyitó készpénzkészlet rögzítése stb.) teljesítését. Az ellenőrzések során forgalomszámlálásokra is sor kerülhet. Hétfőn Dunaföldváron és Bölcskén jártak az ellenőrök, tegnap Szedresre és Nagydorogra látogatnak. Szerdán Szekszárdon és Dombóváron kell számítani a jelenlétükre, csütörtökön, március 7-én Tamásiban, pénteken, március 8-án pedig Pakson. A NAV által közzétett adatok nem zárják ki azt, hogy máshol is lehetnek ellenőrzések.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 28. 13:26, szerda | Helyi

Elmaradt hulladékszállítás Tamásiban, pótolni fogják

01.28-án kapacitáshiány miatt a szelektív hulladék gyűjtése elmaradt. (Fornád is) A pótlásra szombaton 01.31-én kerül sor. A kellemetlenségért elnézést kérünk.: Alisca Terra Nonprofit Kft.

2026. Január 27. 21:26, kedd | Helyi

A tamási szakképző iskolában minden tizedik, tizenegyedik évfolyamon tanuló fiatal duális képzésben vesz részt

Minden fiatalnak szeretnénk szakmát adni és a hátrányos helyzetű térségekben a felzárkóztatást segíteni - mondta a kulturális és innovációs miniszter Tamásiban.

2026. Január 17. 13:16, szombat | Helyi

Ha felismeri a képen látható lányt, hívja a Tamási Rendőrkapitányságot!

A Tamási Rendőrkapitányság a 17050-157/367-9/2025. körözési számon eljárást folytat Kovács Kata Ingrid eltűnése kapcsán.

2026. Január 14. 08:15, szerda | Helyi

Életfogytig tartó fegyházbüntetést kapott a férfi, aki leszúrta élettársát Tamásiban

Előre kitervelten, aljas indokból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés miatt életfogytig tartó fegyházbüntetést szabott ki a Pécsi Ítélőtábla keddi jogerős határozatában