Április végéig lehet jelentkezni a Magyarország legszebb konyhakertje versenyre
2017. Március 23. 05:00, csütörtök | Belföld

Meghosszabbították a szervezők a Magyarország legszebb konyhakertjei elnevezésű program nevezési idejét a nagy érdeklődésre tekintettel.

Africa Race - Szalayék maradtak a 12. helyen
2017. Január 07. 08:42, szombat | Sport

A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a 11. legjobb idővel teljesítette a klasszikus Dakar-útvonalon haladó Africa Race terepraliverseny pénteki, ötödik szakaszát, az összetettben pedig továbbra is a 12. helyen áll.

Elrajtolt az Africa Race - Kilencedik hellyel kezdtek Szalayék
2017. Január 03. 07:43, kedd | Sport

Kilencedik helyen zárta az első szakaszt a Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős a klasszikus Dakar-útvonalon haladó Afrika Race nemzetközi tereprali versenyen.

Az utolsó verseny 2016-ban!
2016. December 27. 07:29, kedd | Sport

A Ritmus Ase 3 párossal vág neki a 18. Szilveszter Rallye-nak, a már lassan megszokott Várkonyi Szabolcs-Makai Gergely Mitsubishi trió lesz a legelőkelőbb rajtszámmal,

Rosberg az F1 új világbajnoka – Hamilton nyerte az Abu-Dzabi Nagydíjat
2016. November 27. 16:39, vasárnap | Sport

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte az idei Forma-1-es világbajnokságot, miután a vasárnapi Abu-Dzabi Nagydíjon másodikként ért célba háromszoros vb-győztes csapattársa, a brit Lewis Hamilton mögött.

Red Bull Air Race: Német bajnokot avatnak a hétvégén Las Vegasban
2016. Október 14. 08:22, péntek | Sport

Utolsó állomásához érkezik a Red Bull Air Race: a hétvégén Las Vegasban avatják az idei szezon bajnokát.

Verseny az adriai tengernél
2016. Szeptember 27. 15:36, kedd | Sport

SOLID Racing Team – Rally Croatia - Porec 2016.09.29 – 10.01. Kondella Péter – Szilassy Arnold, Mitsubishi Lancer Evo. IX

Rio 2016 - A pénteki magyar mérleg
2016. Augusztus 13. 09:13, szombat | Sport

A magyar versenyzők pénteki eredményei a riói olimpián:

Magyarországnak nemzetgazdasági érdek a Forma-1-es futam
2016. Július 24. 06:00, vasárnap | Belföld

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerint Magyarországnak nemzetgazdasági érdeke, hogy a Forma-1-es világbajnoki sorozat mezőnye minden évben ellátogasson a Hungaroringre,

Újabb izgalmas futam lehet a Magyar Nagydíj
2016. Július 21. 10:25, csütörtök | Sport

Az elmúlt évekhez hasonlóan ismét izgalmasan alakulhat vasárnap a Forma-1-es Magyar Nagydíj, melyet 31. alkalommal rendez meg a Hungaroring,

Red Bull Air Race - A tervek szerint rendeznék meg a vasárnapi programokat
2016. Július 17. 00:00, vasárnap | Belföld

Ha az időjárás engedi, az eredeti tervek szerint rendezik meg a programokat a Red Bull Air Race műrepülő világbajnoki sorozat budapesti versenyhétvégéjén vasárnap.

Közel 300 település jelentkezett az idei Virágos Magyarországért versenyre
2016. Június 14. 07:42, kedd | Belföld

Közel 300 település jelentkezett az idén 23. alkalommal meghirdetett Virágos Magyarországért környezetszépítő versenyre a május végén zárult nevezési határidőig,