2024. április 19, péntek - Emma

Hírek

2012. Március 23. 14:21, péntek | Sport

Veszélyben az idei Mecsek IRC Rallye?

Egy keddi villáminterjúban Gyulai Zsolt, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) elnöke azt nyilatkozta, hogy kétséges az idei Mecsek IRC-futam megrendezése...

2012. Március 23. 07:17, péntek | Sport

Overdose boldog lehet - sorra kapja a csinos kancákat

Overdose, a magyar csodaparipa jövőre visszavonul, 2013-tól már Németországban lesz fedezőmén. A versenyló szerdán új angol patkót kapott, tulajdonosai még bíznak abban, hogy idén pályára léphet a Royal Ascot Derbyn.

2012. Március 22. 14:19, csütörtök | Sport

Sidi hatalmas fölénnyel győzött

A légpuskások 60 lövéses versenyszámát Sidi Péter nyerte szerdán 598 körös teljesítménnyel a sportlövők Kuvait GP-jén.

2012. Március 22. 07:25, csütörtök | Bulvár

Kérdéses Falusi Mariann jövője

Nem a múlt pénteki adás volt az első eset, amikor Falusi Mariann elsírta magát, hiszen már a válogatók is megviselték. A kérdés az, mi lesz vele, amikor élesedik a verseny?

2012. Március 22. 07:21, csütörtök | Sport

Limából indul a Dakar

Január 5-én Limából, Peru fővárosából rajtol a Dakar-rali, a cél pedig 20-án Santiago de Chilében lesz – ezt a világ legnagyobb és legnehezebb terepversenyének rendezői jelentették be szerdán Párizsban.

2012. Március 21. 14:21, szerda | Sport

Formula-1: Massa új kasztnit kap a Malajziai Nagydíjra

A Ferrari Formula–1-es istálló bejelentette, hogy Felipe Massa új kasztnit kap a Malajziai Nagydíjra.

2012. Március 20. 14:19, kedd | Sport

Atlétika: a műlábakkal futó Pistorius ismét teljesítette az olimpiai szintet

Oscar Pistorius ebben az évben is teljesítette 400 méteren az olimpiai A nevezési szintet, a műlábakkal versenyző futó Pretoriában 45.20 másodperc alatt ért célba.

2012. Március 20. 07:19, kedd | Sport

Kusturica pályáján lett dobogós Farkas Norbert

Megszerezte első dobogóját felnőtt nemzetközi versenyen Farkas Norbert, aki a Mokra Gora-i óriás-műlesiklásban végzett a második helyen.

2012. Március 20. 07:17, kedd | Sport

Button lesz a McLaren első számú pilótája?

Nem csak az angol sajtó méltatja Jenson Buttont melbourne-i sikerét követően, főnöke, Martin Whitmarsh sem győzte dicsérni a McLarennél harmadik szezonját győzelemmel kezdő angol pilótát, ahogyan Vettel is.

2012. Március 17. 07:13, szombat | Sport

Egy-két héten belül eldől Overdose sorsa

Egy-két héten belül eldől, hogy Overdose-nak, a magyar csodalónak csak egy rövidebb rehabilitációra van szüksége, és Angliában maradhat a tavaszi versenyekre, vagy pedig hosszabb kihagyásra kényszerül.

2012. Március 16. 07:17, péntek | Sport

Korrekorder győzelem az alaszkai kutyaszánmaratonon

Korrekorder győzött az idei, 1600 kilométer hosszú alaszkai kutyaszánversenyen: egy 25 éves férfi.

2012. Március 15. 14:11, csütörtök | Sport

Profi ökölvívás: bevonták a botrányhős Chisora engedélyét

Bevonták a versenyengedélyét, így nem bokszolhat Dereck Chisora, aki február 18-án hatalmas botrányt kavart a Vitalij Klicsko elleni – az ukrán bajnok sima győzelmét hozó – világbajnoki címmérkőzés előtt, alatt és után.