2024. május 7, kedd - Gizella

Hírek

Nem örülhettek felhőtlenül a győzelemnek a dámocskák
2018. Január 30. 08:52, kedd | Helyi

Az országos serdülő bajnokságban szerepelt a hétvégén a Tamási Dámok U14-es csapata, és bár a pályát győztesen hagyták el, mégis veszítettek

Egy győzelem, egy vereség a mérleg eddig
2017. Szeptember 22. 08:53, péntek | Helyi

Az elmúlt hétvégén Dunaújvárosban rendezték meg az Országos Fiú Serdülő bajnokság alapszakaszának 1. fordulóját.

Izgalmas végjáték, kiharcolt győzelem
2016. Október 25. 10:44, kedd | Helyi

Igazi rangadó várt a Tamási felnőtt kosarasokra, akik az idei szezonban először léptek a hazai parkettre szombaton.

Kosárlabda pattogtatástól hangosak a tamási iskolák tornacsarnokai
2016. Július 07. 07:12, csütörtök | Helyi

Javában zajlik a VI.Kosárlabda Nyári Tábor, melyet a Tamási Kosárlabda és Sport Egyesület szervezett meg

Első hazai mérkőzésükön a kaposváriakat fogadták a Tamási Dámok
2015. November 09. 10:26, hétfő | Helyi sport

A csapat irányítását Cseresznyés Balázs vette át a nemrég megkezdett szezonban

V. Kosárlabda Tábor
2015. Augusztus 19. 10:00, szerda | Helyi sport

Az idei évben is megrendezésre került Tamásiban a Kosárlabda Tábor, mely immáron az ötödik volt, így kis jubileumnak is számít.

Szoros mérkőzéseken vannak túl a Dámocskák
2014. December 18. 14:40, csütörtök | Helyi sport

December 13-án Szekszárdon a Nyuszi kupa 3. fordulójában játszottak az U 11-es kosarasok

Foghíjasan is hozták a kötelező győzelmet a Dámok
2014. December 08. 12:06, hétfő | Helyi sport

Mikulás napján, idegenben Kaposváron léptek pályára a Tamási kosarasok, a Kaposvári KK ellen

I. Kosárlabda Dám kupa
2014. Július 21. 09:00, hétfő | Helyi sport

Izgalmas mérkőzéseket láthattak azok, akik június 29-én ellátogattak a Vályi Péter Szakképző Iskolai Tagintézmény Sportcsarnokába. A tamási kosarasok három korcsoportja is megmérettette magát a Fűzfői kosárlabdásokkal

Jó helyezés, kitűnő befejezés
2014. Május 12. 11:30, hétfő | Helyi sport

Nemrégiben ért véget a Somogy megyei férfi kosárlabda bajnokság 2013/14-es idénye, ahol a Tamási Kosárlabda Sport Egyesület csapata a hatodik helyen zárta a 11 csapatos bajnokságot

TKSE U16 - Pécs Rátgéber Akadémia
2014. Február 12. 10:25, szerda | Helyi sport

A 16 év alattiak országos bajnokságának első tavaszi mérkőzésére a régiós sorsolás alapján a Pécs Akadémia "B" csapata érkezett vendégségbe a Tamási fiatalokhoz

Győzelem a Kaposvár KK ellen
2014. Február 10. 08:54, hétfő | Helyi sport

Újabb két fordulót rendeztek a Somogy megyei kosárlabda bajnokságban, ahol egy könnyebb és egy nehezebb feladat várt a fiúkra