2017. Április 07. 11:01, péntek | Helyi

A 3,5 köbméter hulladékban voltak műanyag tégelyek, palackok és marhakrotáliák, vagyis állatokat azonosító jelek is.

A jegyzőkönyvbe is bekerült a harmadosztályú focibotrány
2017. Április 05. 15:08, szerda | Helyi

Botrányba fulladt a Tolnanémedi és a Pincehely találkozója a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokságban. A szövetségben kedden tárgyaltak a történtekről.

Nemzetközi delegáció ismerkedett a megye jó gyakorlataival
2017. Április 05. 13:06, szerda | Helyi

A helyi városvezetők prezentáción, imázsfilmen keresztül mutatták be a települést, kiemelve a foglalkoztatási területen elért eredményeket, a fejlesztési terveket, valamint a Tamásiban rejlő lehetőségeket.

Kistérségi mesemondó versenyt tartottak a művelődési központban
2017. Április 04. 13:16, kedd | Helyi

Egyszer volt, hol nem volt címmel március 29-én, tizedik alkalommal rendezték meg a Kistérségi Mesemondó Versenyt a Tamási Művelődési Központ munkatársai.

Esélyt kap a felzárkózásra az elszegényedett, leszakadt városrész
2017. Március 30. 09:36, csütörtök | Helyi

A szegénytelepeken élők életminőségének javítását, felzárkóztatásának elősegítését célozta meg a tamási önkormányzat. TOP-pályázaton közel százmillió forintot nyertek erre a célra.

Ismét távcsőbe nézhetnek a csillagászatot kedvelők
2017. Március 29. 13:24, szerda | Helyi

Április 1-jén este fél 9-es kezdéssel csillagászati bemutatót tart Horváth László, Juhász Dénes, Kustán Szilveszter és Pinczési Gábor Tamásiban, a Penny Market parkolójában.

Háromnapos ellenőrzést tartott a rendőrség Tolna megyében is
2017. Március 29. 13:22, szerda | Helyi

A rendőrök több száz ellenőrzést hajtottak végre, melynek során 139 járművezetőnél és 16 utasnál tapasztalták a biztonsági öv használatának hiányát

Annyi lopott fával rakták meg a kocsit, hogy az elakadt a kátyúban
2017. Március 28. 10:26, kedd | Helyi

Amikor megpróbálták visszapakolni a fát, egy férfi tetten érte őket - a Tamási Rendőrkapitányság eljárást indított ellenük

Vigyázzunk, a héten sok a traffi Tamásiban és környékén!
2017. Március 27. 09:22, hétfő | Helyi

Hétfőtől-péntekig szaladhatunk bele sebesség ellenőrzésekbe az alábbi helyeken és időpontokban

Tolna megyei diákok sikerei az országos rajz- és irodalmi pályázaton
2017. Március 23. 12:13, csütörtök | Helyi

Több kategóriában is Tolna megyei pályázó vitte el a pálmát, az alsó tagozatosok közül Kőváry-Szőts Jónás, a Tamási Würtz Ádám Általános Iskola diákjának pályázata bizonyult a legjobbnak

Ezüstérmes fehérszarvas
2017. Március 22. 13:17, szerda | Helyi

János Boglárka, a Vályi Péter Szakképző Iskola tanulója a -78 kg-os súlycsoport ezüstérmét hozta haza a Judo Junior Magyar Kupáról.